Відповідь АТ УКРПОШТА на колективне звернення жителів смт Седнів

Дата: 24.05.2023 14:23

11 травня 2023 року жителями смт Седнів було направлено колективне звернення АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ  УКРПОШТА  та ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ДИРЕКЦІЇ АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «УКРПОШТА» з проханням врахувати потребу громади у діяльності стаціонарного відділення Укрпошти в смт Седнів.

До цього Седнівська селищна рада неодноразово зверталась до Чернігівської дирекції АТ «Укрпошта» з проханням залишити в смт Седнів стаціонарне відділення зв’язку та пропонувала шляхи вирішення даного питання. Також окремі жителі смт Седнів звертались до АТ УКРПОШТА, як письмово та і на гарячу лінію, з аналогічними проханнями.

23 травня 2023 року Чернігівська дирекція АТ «Укрпошта» надіслала відповідь на колективне звернення жителів смт Седнів.