Седнівська громада

Чернігівська область, Чернігівський район

Міждисциплінарна команда для організації соціального захисту дітей

На виконання п. 20 Порядку забезпечення соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, у тому числі дітей, які постраждали від жорстокого поводження, затвердженого постановою КМУ від 01.06.2020 року № 585, з метою прийняття узгоджених дій та рішень в інтересах дітей, організації соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, рішенням виконавчого комітету Седнівської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області від 12.12.2022 року 80 утворена міждисциплінарна команда.

На Службу у справах дітей Седнівської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області покладається організація діяльності міждисциплінарної команди шляхом формування її персонального складу на підставі пропозицій суб’єктів для забезпечення допомоги кожній конкретній дитині, яка перебуває у складних життєвих обставинах, проведення засідань міждисциплінарної команди. 

Основними завданнями міждисциплінарної команди є:

1. Прийняття узгоджених дій та рішень в інтересах дитини;

2. аналіз інформації про дитину, її сім’ю, складні життєві обставини, в яких вона перебуває, результатів оцінювання потреб дитини та її сім’ї у соціальних послугах, здатності батьків здійснювати догляд та виховання дитини, рівня виконання ними батьківських обов’язків;

3.  розроблення, виконання, систематичний (щоквартальний) перегляд і коригування індивідуального плану із забезпеченням відповідності запланованих заходів інтересам дитини, а також індивідуального плану надання соціальних послуг, у тому числі плану соціального супроводу сім’ї дитини;

  • індивідуальний план соціального захисту дитини, яка перебуває у складних життєвих обставинах, дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування складається за формою, затвердженою Мінсоцполітики, на основі результатів оцінювання потреб дитини та її сім’ї у соціальних послугах, підписується членами міждисциплінарної команди та затверджується комісією з питань захисту прав дитини;

  • індивідуальний план розробляється протягом семи робочих днів з дати взяття дитини на облік, а строк його затвердження не повинен перевищувати 14 календарних днів з дати взяття дитини на облік;

  • функції з координації діяльності щодо виконання індивідуального плану покладаються на службу у справах дітей;

  • суб’єкти, які є виконавцями індивідуального плану, зобов’язані щокварталу (або на вимогу) надавати службі у справах дітей звіт про стан його виконання в межах своїх повноважень.

4. ініціювання розгляду питання щодо соціального захисту дитини, яка перебуває у складних життєвих обставинах, на засіданні комісії з питань захисту прав дитини, зокрема щодо обов’язковості надання соціальних послуг (проходження індивідуальних корекційних програм) особам у разі невиконання ними батьківських обов’язків, вчинення домашнього насильства чи жорстокого поводження з дитиною.

У разі коли дитина перебуває у складних життєвих обставинах виключно у зв’язку із булінгом (цькуванням), заходи, визначені цим пунктом, вживаються комісією з розгляду випадку булінгу (цькування), утвореною закладом освіти, в якому зафіксовано такий випадок, відповідно до Порядку реагування на випадки булінгу (цькування), затвердженого МОН.

Організація роботи міждисциплінарної команди:

- робота міждисциплінарної команди проводиться у формі засідань;

- рішення міждисциплінарної команди оформляються протоколом, а питання щодо стану їх реалізації розглядається на наступних засіданнях.

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь