СБУ виявила два схрони з російським боєприпасами у прикордонних районах Чернігівщини

Дата: 13.04.2023 16:31

Служба безпеки встановила місцезнаходження ще двох схронів з російськими засобами ураження у ході контрдиверсійних заходів у прикордонних районах Чернігівщини.

Встановлено, що окупанти приховали ці арсенали перед контрнаступом Сил оборони минулого року.

У результаті оперативних дій у покинутій будівлі поблизу одного з військових об’єктів виявлено:

• 21 артилерійський снаряд калібру 30 мм;
  • бойові гранати;
  • 800 набоїв до стрілецької зброї.

Інший замаскований ворожий тайник знайдено у нежитловому приміщенні поруч із зерносховищем.

Зі схрону вилучено:

• два постріли до реактивних протитанкових гранатометів та пороховий заряд до них;
  • набої калібру 7,62 мм.

Наразі виявлені боєприпаси направлено на потреби підрозділів Збройних Сил України.

Контрдиверсійні заходи проводили співробітники СБУ у Чернігівській області.