На Чернігівщині СБУ викрила ворожу інтернет-пропагандистку

Дата: 07.04.2023 14:42

Співробітники Служби безпеки України викрили мешканку Корюківського району, яка у соцмережах схвалювала окупаційні дії рф проти України.

Ворожа поплічниця переїхала на Чернігівщину з Криму декілька років тому.

Використовуючи заборонену соцмережу «Однокласники» вона

неодноразово поширювала дописи із глорифікацією збройної агресії рф проти України та висловлювала підтримку російським військовим.

Крім того, у розміщених нею матеріалах прославлялось керівництво рф, а також т.зв. «лнр/днр».

Матеріали для поширення пропагандистка отримувала через контакти в інтернет середовищі, більшість яких складали її друзі та знайомі з рф.

Під час обшуку за місцем проживання фігурантки правоохоронці вилучили докази протиправної діяльності.

Ворожій поплічниці повідомлено про підозру за ст. 436-2 (виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії рф проти України, глорифікація її учасників) Кримінального кодексу України.

Наразі матеріали кримінального провадження скеровано до суду.

Заходи з викриття проросійської агітаторки проводили співробітники Управління СБ України в Чернігівській області під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури.